Raketa na Mars
Raketa na Mars
Raketa na Mars
Raketa na Mars
Raketa na Mars
Raketa na Mars

Raketa na Mars

Raketa na Mars – kosmická loď střední třídy, určena pro dobytí Marsu a nalezení odpovědi na hlavní otázku všech dob a národů – existuje-li život na Marsu? Rychle, zaručeně a pohodlně dopraví dva astronauty ze Země na Mars se vším potřebným materiálem.

Raketa je vyrobena z ekologické třívrstevné lepenky s tloušťkou 3mm. Sestaví se za 10 minut použitím plastového stahování.

Kabina rakety se skládá z šesti kulatých oken, pozorovacího poklopu pilota, 4 poklopy pro pozorování hvězd a taky 2 poklopy pro navigátora na úpravu kurzu. Na palubu se kosmonauti dostanou přes speciální vstupní poklop. Raketa je vybavená vším co dobyvatele Marsu na cestě budou potřebovat včetně ovládacího panelu s tlačítky vevnitř a otvoru pro tankování paliva zvenčí.

Ale nezapomeňte na to, že před výpravou byste si měli raketu pojmenovat: vybavte se fixami a propiskami. Pojmenujte ji, nalepte tlačítka a vyzdobte ovládací panel, naneste na raketu proužky a palubní číslo. Naplánujte si trať a vyvěste ji vedle ovládacího panelu.

Takže, žádost k budoucím astronautům: připravte si skafandry a naplánujte si procházky po Marsu. A hurá ke hvězdám.

Pozor! Tato sada obsahuje jenom součástky pro sestavení a nylonové stahování. Vše, co je na obrázkách, je jenom ukázka toho jak lze vyzdobit a vybarvit raketu.

Péče : otírat povrch hračky suchým hadříkem. Aby nedošlo k poškození hračky, nepůsobte na ni mechanickou anebo jinou sílou.

Skladování: nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Návod k sestavení

Rozměry sestavené hráčky

800х800х1800mm

Rozměry balení

1005х725х55mm

Hmotnost

3,3 kg

Materiál

Vlnitá lepenka

Barva

Bílá, hnědá

Raketa na Mars

Raketa na Mars