Můj domeček

Multifunkční hračka, která se dá velice snadno sestavit a rozebrat. Můžete si ho vzít s sebou anebo někam na výlet. Můžete ho používat nejen jako dům, ale i jako loutkové divadýlko, garáž pro autíčko anebo domov pro nejoblíbenějšího plyšáčka nebo panenku. Domeček vyroben z ekologického materiálu - 3-vrstvé vlnité lepenky, tloušťka lepenky je 3mm, skládá se jenom z 3 dílků.

Můžete si ho vybarvit a ozdobit spolu s dítětem! Nakreslete na něj vše, co budete chtít! Ušijte záclony a zavěste je na okna, to přidá útulnosti vašemu domečku a můžete ho pak použit pro loutkové představení pro hosty, kamarády a prarodiče. Vnitřek domečku se dá vybavit nejlepšími dětskými obrázky a poličky, což vytvoří váš jedinečný design.

Popis: ekologická hračka z lepenky, bez mechanizmů. Jedná se o sbíranou lepenkovou konstrukci ve tvaru domečku. Zahrnuje: zdí 2 ks., podlaha 1 ks., nylonové stahování, sada klíčů 8 ks.

Pozor! Nenechávejte děti bez dohledu při hraní.

Péče : otírat povrch hračky suchým hadříkem. Aby nedošlo k poškození hračky, nepůsobte na ni mechanickou anebo jinou sílou.

Skladování: nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Návod k sestavení

Rozměry sestavené hráčky

650x940x910 mm

Rozměry balení

1005x725x55 mm

Hmotnost

2.8 kg

Materiál

Vlnitá lepenka

Barva

Bílá, hnědá

Můj domeček