Velké hračky

Novinka

Brontosaurus

Ekologická hračka z lepenky

Koupit
Novinka

Stánek

Stánek je multifunkční lepenkový stánek pro malé snílky, které se již zajímají o dospělá povolání. Z tohoto stánku se dá udělat pomůcku pro prodavače, kuchaře anebo režiséra dle přání malého hráče.

Koupit
Novinka

KRB

Velká ekologická dekorace k Vánocům. Tento krb bude pro Vás skvělou ozdobu k oslavě a vylepší atmosféru teplem a útulností.

Koupit

Můj domeček

Multifunkční hračka, kterou se dá velice snadno sestavit a rozebrat, převézt na chalupu, na výlet, domů k prarodičům a kamarádům, a zase sestavit.

Můžete ji používat nejen jako dům, ale i jako loutkové divadýlko, garáž pro autíčko anebo domov pro nejoblíbenějšího plyšačka nebo panenku

Koupit.

Raketa na Mars

Raketa na Mars – kosmická loď střední třídy, určena pro dobytí Marsu a nalezení odpovědi na hlavní otázku všech dob a národů – existuje-li život na Marsu? Rychle, zaručeně a pohodlně dopraví dva astronauty ze Země na Mars se vším potřebným materiálem.

Koupit

Vláček

Je to výborný dárek k narozeninám nejen dětem ale i všem, kdo se zajímá o vláky (železnice). Dá se s ním hrát nejen doma, ale i venku, když odjedete v létě na chatu.

Vláček se dá naložit hračkami a jezdit s ním po celém bytě. Vždyť vláček je dost lehký a děti ho můžou snadno přemísťovat.

Koupit

Letadýlko

Letadýlko z lepenky, které se dá navléknout na sebe a upevnit pomoci šle, a pak běhat a představovat si, že letíte nad zemí, jako skutečný pilot. Jednoduše si přidejte zvuk letícího letadla.

Koupit

Velké hračky