Piknik v Havlíčkových sadech

Ahoj všem!

Tak jsme se dočkali léta a skvělého počasí a proto eko-život v Ekohradě je v plném proudu. Společně se školou Smart Games Smart Kids jsme se zúčastnili výletu do přírody, byl to úžasný piknik pro děti a rodiče v Havlíčkových sadech.

Bylo to velmi užitečné pro stávající maminky, ale i zábavné pro děti. Sestavovali jsme hračky z lepenky a společně je zdobili. Ovšem že klukům se nejvíc líbila lepenková hračka – „Můj domeček“, vešli se do ní hned tři kluci najednou. A abyste se nedivili – domeček vydržel až do konce zábavy.

Holky na druhou stranu si oblíbily Alenčin domeček. Je to skvělá ekologická hračka ve tvaru menšího domečku pro panenky. Snadno si ho dokázaly sestavit holčičky ve věku 5 let, a k tomu nebylo použito žádné lepidlo ani jiné upevňovací prvky! Jejích první designerské pokusy ve vlastní výzdobě můžete posoudit z fotek, které jsme pořídili během výletu.

Rodiče také nezůstali nestranné, neboť tvořit celou rodinou je nejen zábavné, ale i užitečné: pomáhali dětem vybarvit velký dům a byli velice překvapení výsledky holčičí designerské práce. Posuďte i Vy, jak to dopadlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *