Závodní dráha
Závodní dráha
Závodní dráha
Závodní dráha
Závodní dráha

Závodní dráha

Lepenková stavebnice závodní dráhy, která se sestavuje jako puzzle, je určená pro hraní s malými autíčky. Stavebnice nabízí různé typy křižovatek a přímých úseků, ze kterých si dle nálady a přání můžete skládat závodní dráhy a mřížku ulic jakéhokoliv vzhledu. Stavebnice závodní dráhy je to hra pro mladé závodníky a závodnice, pro rodiče a prarodiče, zkrátka pro ty, kdo má rád automobilové téma ve všech jeho projevech.

Ze součástek stavebnici si můžete snadno vytvořit dráhu pro závodní bolid nebo sestavit vlastní spletení městských ulic pro malé auto, a dokonce se dá snadno postavit mezipokojová silnice s estakádou, jelikož celková délka vozovky je více než 6 metrů, a do sady stavebnice jsou zahrnuté i prvky pro výstavbu estakády. Jinými slovy, stavebnice závodní drahy dokáže uskutečnit nejdivočejší sny mladých motoristů.

Stavebnice vyrobena z odolné třívrstvé ekologické lepenky, na kterou se dá snadno aplikovat silniční a dopravní značení pomoci fixů, pastelek nebo barvy.

Stavebnice závodní dráhy je vhodná pro námětové hry, napomáhá k rozvoji fantazie, představivosti, řeči a komunikačních dovedností, a přispívá k seznámení s pravidly silničního provozu a kulturou chování na silnici.

Návod k sestavení

Rozměry sestavené hráčky

320x230х30mm

Rozměry balení

1005x725x55 mm

Hmotnost

1,8 kg

Materiál

Vlnitá lepenka

Barva

Bílá

Závodní dráha