Čtyři pokoje
Čtyři pokoje
Čtyři pokoje
Čtyři pokoje
Čtyři pokoje

Čtyři pokoje

Panenky, medvídci, zajíčci, vojáčci a princezny – jsou to opravdové přátele malého dítěte, kteří v jejích rukou ožívají a potřebují obrovskou péči a pozornost. Speciálně pro děti a jejich přátele je vytvořen lepenkový domeček na hraní "Čtyři pokoje". Je to luxusní, třípodlažní ubytování pro celou společnost hraček! Domeček na hraní "Čtyři pokoje" se snadno sestaví a rozebere, nevyžaduje žádné lepidlo ani jiné upevňovací prvky.

Domeček vyroben z lehké třívrstvé lepenky a váží pouhých 800 gramů, takže mladý majitel může sám, bez pomoci rodičů, měnit jeho umístění v bytě. Sestavený domeček "Čtyři pokoje" je vhodný pro námětové hry, stejně jako pro tvůrčí vyzdobení a první designerské pokusy.

Pokoje domečku jsou dost prostorné na to, aby je bylo možné zařídit hračkářským nábytkem, vytapetovat anebo vymalovat zdi. Otevřená okna jsou vybavena okenicemi a dekorativními prvky. Pokoje a podkroví jsou propojeny otevírajícími se dvířkami a schůdky. V podkroví můžete ukládat hračky, které nejsou momentálně zapojeny do hry, a také jiné umělecké materiály.

Skladování: nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Návod k sestavení

Rozměry sestavené hráčky

460х220х650mm

Rozměry balení

480x480х60mm

Hmotnost

1,1 kg

Materiál

Vlnitá lepenka

Barva

Bílá,

Čtyři pokoje