Zahájení v Čechách

 

Vážené a milí přátele,

Společnost «De Sas group» by se s Vámi ráda podělila o skvělou novinku, že tady v Čechách od 2 května 2016 mimočasové město EkoHrad otevře dokořán svá vrata všem, kdo si přeje mít ekologičtější život.

Tento vzácný hrad byl někdy dávno stvořený s láskou ke svým obyvatelům a všemu, co ho obklopuje. A právě teď přijímá všechny bez ohledu na národnost, věk a jiné životní zásady. Počet jeho obyvatel stále roste každý den.

Člověk, který žije ve shonu velkoměsta, obtížně by hovořil o přízni životního prostředí. Skládky, odlesňování, znečištění vody a ovzduší, plastové hračky pro děti a potřeby pro domácnost – to vše má přímý dopad na ekologii a čistotu našeho života. Pokrok udělal hodně pro pohodlí a vývoj moderní společnosti, ale zároveň výrazně odcizil člověka od přírody.

Proto cílem běžného obyvatelé Ekohradu je – žít takovým způsobem, aby tep každého srdce byl v souladu s rytmem vesmíru, aby vnitřní svět byl v dokonalé harmonii s přírodou.

Ke konci školního roku a začátku letních prázdnin obyvatele Ekohradu chtějí uvést ekologické lepenkové hračky pro děti. Tyto hračky z lepenky jsou vysoce ekologické a bezpečné, všechno je promyšleno do detailů, proto je dokážou poskládat a zase rozebrat i ty nejmenší členové vaši rodiny.

Tyto hračky — opravdové pohádkové město, vytvořené Vámi a vaším dítětem: sami si ho postavíte a ozdobíte. Hračky si můžete vybarvit a ozdobit spolu s dítětem! Nakreslete na ně vše, co budete chtít!

Lepenkové hračky z EkoHradu budou také zajímavé pro dospělé, které jsou schopné náležitě ocenit humor, zábavu a péče o životní prostředí. Pomůžeme Vám vytvořit kulisy k jakékoli příležitosti, oslavě a narozeninám. Naši hračky umožní Vám eko- snadně a eko-zábavně se navrátit zpět do bezstarostného dětství a zažít ještě jednou upřímnou radost v harmonii s přírodou.

Duben 20,2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *